Drobný příspěvek na provoz

Pokud se nám chcete odměnit za obsah stránek...

 Malá aplikace  na rok 2023, pro ulice Hliníky, Bezručova, Kollárova, Kozlov, Krále Jiřího (horní část od č. p. 280), Na Pokloně, Na Splavě, Na Výšině (č. p. 585-590), Prokopova (horní část od č. p. 494), Průchodní, Serpentýny, Skuhrov, Svinná, Tkalcovská, U Lesa, Vinohradská, Pod Březinou (ke hřbitovu)

Papírová kartička s rozpisem svozu odpadu mi příliš nevyhovuje, takže je tu drobná apka pro moji potřebu. Dávám k volnému použití - je v souborech pro stažení.

Funkce - přehled, možnost upozornění. 

Zobrazí se předchozí odvoz, a následné. Na notifikace příliš nespoléhat, u některých telefonů po restartu (nebo při delším nepoužívání aplikace) se upozornění vypnou. A není v mých silách otestovat a odladit program pro minimálně 20 typů přístrojů.

Upozornění je nastaveno na desátou hodinu dopolední den před odvozem, nejde to změnit. Programátorovi to vyhovuje, a je líný to řešit.
Případné chyby v datech hlaste (kontakty - email - správce), opravím.

Poznámka - instalace: Stáhnout instalační soubor, z prohlížeče nepůjde spustit. Otevřít aplikaci "Moje soubory" nebo "Files", najít tento soubor (složka "Downloads", spustit, povolit instalaci z neznámých zdrojů. A je to.

  • Zobrazeno: 80
We use cookies
Na stránkách používáme Cookies v pouze technicky nezbytné míře, jejich odmítnutím si jen drobně zmenšíte komfort (např. příští automatické přihlášení a podobně).